Врез: Хочеться назвати пані Марію «сонцепоклонницею». Її картини пронизані золотим промінням і викликають благодатне світло в душі. Ці українські сонця зігрівають людей по всьому світові.
Країна: Україна
Автор: Ольга Дубовик

Хочеться назвати пані Марію «сонцепоклонницею». Її картини пронизані золотим промінням і викликають благодатне світло в душі. Ці українські сонця зігрівають людей по всьому світові.

Врез: Дива стародавньої цивілізації та сучасну індустрію комфорту запропонував нам Єгипет. Тур на запрошення його Міністерства туризму відкриває новий погляд на культурний туризм.
Країна: Єгипет
Автор: Юлія Мала
Фотограф: Юлія Мала

Дива стародавньої цивілізації та сучасну індустрію комфорту запропонував нам Єгипет. Тур на запрошення його Міністерства туризму відкриває новий погляд на культурний туризм.

Розташований у передгір’ї українських Карпат, серед краси та свіжості лісу, подалі від міської метушні, санаторний комплекс «Де­­ренівська Купіль» — ідеальний варіант для відновлення душі й тіла.

Врез: Спілкуємося з директоркою та засновницею відомої фірми «DeutschMedic GmbH», докторкою Анною Веген, яка вже 24 роки допомагає нашим співвітчизникам з медичними послугами в Німеччині.
Країна: Німеччина

Спілкуємося з директоркою та засновницею відомої фірми «DeutschMedic GmbH», докторкою Анною Веген, яка вже 24 роки допомагає нашим співвітчизникам з медичними послугами в Німеччині.

Врез: Кількасот років тому європейські купці, а потім і міста об’єдналися задля торгівлі та захисту своїх інтересів. Так зародився найперший європейський союз, що увійшов в історію як Ганза.
Автор: Наталія Михайлова

Кількасот років тому європейські купці, а потім і міста об’єдналися задля торгівлі та захисту своїх інтересів. Так зародився найперший європейський союз, що увійшов в історію як Ганза.