Врез: На одному з островів Сейшельського архіпелагу, серед пишнот тропічного заповідника, чекає розкіш за новітніми світовими стандартами — готель «Raffles Seychelles».
Країна: Сейшели

На одному з островів Сейшельського архіпелагу, серед пишнот тропічного заповідника, чекає розкіш за новітніми світовими стандартами — готель «Raffles Seychelles».

Врез: Готель «Mango House Seychelles» відкрився на Сейшелах у середині літа. Це тропічний фрукт від бренду «LXR Hotels & Resorts», що належить мережі «Hilton». Він тішить свіжістю і стиглістю сервісу.
Країна: Сейшели

Готель «Mango House Seychelles» відкрився на Сейшелах у середині літа. Це тропічний фрукт від бренду «LXR Hotels & Resorts», що належить мережі «Hilton». Він тішить свіжістю і стиглістю сервісу.

Врез: Сейшели і «Kempinski» — дві мрії в одній. Точніше, одна мрія на іншій: готель прославленої мережі — на принадних тропічних островах, де розкіш перетікає в романтику.
Країна: Сейшели

Сейшели і «Kempinski» — дві мрії в одній. Точніше, одна мрія на іншій: готель прославленої мережі — на принадних тропічних островах, де розкіш перетікає в романтику.

Врез: У будь-яку пору року на Сейшельських островах панує неповторне літо. А якщо вдало обрати місце відпочинку, то можна відчути всі принади життя — як у комплексі «Four Seasons Resort Seychelles».

У будь-яку пору року на Сейшельських островах панує неповторне літо. А якщо вдало обрати місце відпочинку, то можна відчути всі принади життя — як у комплексі «Four Seasons Resort Seychelles».

Врез: Компанія «AKKA Hotels» — серед лідерів турсфери в цій країні. Головне для неї — безперервне прагнення новизни, щирість у ставленні до гостей і перевершення їхніх очікувань. Оцініть це у готелях мережі.
Країна: Туреччина

Компанія «AKKA Hotels» — серед лідерів турсфери в цій країні. Головне для неї — безперервне прагнення новизни, щирість у ставленні до гостей і перевершення їхніх очікувань. Оцініть це у готелях мережі.