Видавничий дім «Міжнародний туризм»

Компанію засновано в 1991 р. (30 років).


 Журнал «Міжнародний туризм» є першим туристичним періодичним виданням Незалежної Україні. Журнал розповідає про заморські дивовижі та вітчизняні цікавинки, природні та рукотворні чудеса планети, знайомить із відомими мандрівниками й митцями, представляє провідні торгові марки, публікує матеріали про туристичні маршрути, автоподорожі, спорт, здоров’я, пропонує сотні варіантів відпочинку.

Засновник і видавець — ТОВ «Редакція журналу «Міжнародний туризм».
Видається з 1992 року.
Зареєстровано Міністерством України у справах преси та інформації, серія КВ, № 2351 від 17.01.1997 р.
Тираж — 20 000 прим.


 Журнал "SPA & Wellness & Medical Tourism" — унікальний проєкт журналу «Міжнародний туризм», присвячений сфері спа, велнесу та медичного туризму.
Розповсюдження — VIP та luxury-сегмент.


 Журнал «Каталог турів «Міжнародний туризм»

Видається з 2003 року.
Зареєстровано Міністерством України у справах преси та інформації, серія КВ, № 7037 від 07.03.2003 р.
Тираж — 50 000 прим., безкоштовне розповсюдження.


Журнал «Welcome to Ukraine» — привабливе обличчя України. Презентує іноземним читачам різносторонню та цікаву інформацію про Україну, публікації про подорожі, історію, економіку, а також важливі події в країні, знайомить з видатними українцями. Журнал розказує світу про Україну англійською мовою.

Видається з 1997 року.
Зареєстровано Міністерством України у справах преси та інформації, серія КВ, № 2352 від 17.01.1997 р.
Тираж — 20 000 прим.


 Наші нагороди:

1998 р. — журнал «Міжнародний туризм» нагороджено «Скіфським колесом» і визнано найкращим туристичним періодичним виданням України.

У 2000 та у 2002 роках журнал підтвердив це звання, здобувши гран-прі Всеукраїнської професійної туристичної програми «Кришталевий лелека».

У лютому 2004 року та в березні 2006 року «Міжнародний туризм» отримав гран-прі престижного журналістського конкурсу «Золоте перо» як найкраще туристичне періодичне видання України.

Журнал також є володарем міжнародних нагород: «Silver Inkpot» від уряду Дубаю (2007) та «Friends of Thailand Award» від уряду Таїланду (2010), «National Tourism Award» від уряду Грузії (2016).

В жовтні 2017 року Національний реєстр рекордів України зареєстрував новий рекорд: «Найтриваліший термін видання друкованого періодичного засобу масової інформації туристичної тематики — журнал «Міжнародний туризм». Період виходу — 25 років 10 місяців».

 


 Поліграфічні послуги
Видавничий дім «Міжнародний туризм» надає всі види поліграфічних послуг: журнали, книги, буклети, брошури, каталоги та іншу продукцію.
Протягом багатьох років ми виготовляємо друковані та сувенірно-промоційні матеріали для різних туристичних структур з доставкою до місць заходу. Розробляємо дизайн та оригінал-макети друкованої продукції.
Свідоцтво суб’єкта видавничої справи серія ДК №2532 від 16.06.2006 р., видане ДКТР України.


Наша компанія була співзасновником та організатором туристичної виставки UITT упродовж 7 років. Це була перша туристична виставка на тогочасному ринку України. Понад 50 країн брали участь в UITT під нашим супроводом.


Журнал є незмінним генеральним інформаційним партнером найпрестижніших українських туристичних виставок UITT (весна) та UITM (осінь)