Врез: Дива стародавньої цивілізації та сучасну індустрію комфорту запропонував нам Єгипет. Тур на запрошення його Міністерства туризму відкриває новий погляд на культурний туризм.
Країна: Єгипет
Автор: Юлія Мала
Фотограф: Юлія Мала

Дива стародавньої цивілізації та сучасну індустрію комфорту запропонував нам Єгипет. Тур на запрошення його Міністерства туризму відкриває новий погляд на культурний туризм.

Врез: Кількасот років тому європейські купці, а потім і міста об’єдналися задля торгівлі та захисту своїх інтересів. Так зародився найперший європейський союз, що увійшов в історію як Ганза.
Автор: Наталія Михайлова

Кількасот років тому європейські купці, а потім і міста об’єдналися задля торгівлі та захисту своїх інтересів. Так зародився найперший європейський союз, що увійшов в історію як Ганза.

Врез: Я Горобець мандрівний. Подорожі мене окрилюють. Незвідані місця — збуджують. Тож на запрошення Міністерства туризму Республіки Сейшельські Острови я одразу відповіла: «Yes». Тим паче, подорож випала на початок мого нового астрономічного року. Жаданішого подарунка Горобцю-travel-інфлюенсеру годі й шукати!
Країна: Сейшели
Автор: Марися Горобець
Фотограф: Марися Горобець, Tourism Seychelles

Я Горобець мандрівний. Подорожі мене окрилюють. Незвідані місця — збуджують. Тож на запрошення Міністерства туризму Республіки Сейшельські Острови я одразу відповіла: «Yes». Тим паче, подорож випала на початок мого нового астрономічного року. Жаданішого подарунка Горобцю-travel-інфлюенсеру годі й шукати!

Країна: Австрія
Автор: Марися Горобець
Фотограф: Марися Горобець, Paznaun Ischgl TB

«Relax... if you can!» — «Розслабся.., якщо зможеш!». Так на австрійському курорті Ішгль жартують із гостями. На запрошення міністерства туризму землі Тироль я спробувала розслабитися на три дні. Та коли перед тобою 239 кілометрів білосніжних трас і цілий букет розваг apres ski, це непросто, скажу я вам.

Врез: До свого 15-річчя популярний застосунок «Google Maps» вручив найкращим туристичним атракціям символічні «Золоті наконечники». У Польщі таких позначок виявилось аж 16, по одному в кожному воєводстві.
Країна: Польща
Автор: Мирослава КРУК
Фотограф: Польська туристична організація

До свого 15-річчя популярний застосунок «Google Maps» вручив найкращим туристичним атракціям символічні «Золоті наконечники». У Польщі таких позначок виявилось аж 16, по одному в кожному воєводстві.